REVLON EQUAVE HYDRO 2 PHASE KERATIN NUTRITIVE CONDITIONER 2x 500 ml = 1000 ml | Computerwelt – 12 September 2018 | Dekoration Beleuchtung

modestykd.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

National Geographic - Duchy Bałtyku dodany: 13/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
13/03/2010
Wyświetleń:
2191
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Podczas operacji Hannibal (styczeń - maj 1945), ewakuowano z regionów nadbałtyckich w głąb Niemiec ponad dwa miliony niemieckich cywilów. Humanitarna akcja pochłonęła tysiące ofiar. Zatonęło 250 statków i zginęło 40 tysięcy ludzi. W filmie zobaczymy jak zatonęły trzy największe - Goya, Gustloff oraz Steuben. Nowa produkcja National Geographic Channel pt. quot;Duchy Bałtykuquot; jest jednym z nielicznych filmów opisujących wszystkie trzy katastrofy. Po wojnie niewiele na ten temat było wiadomo, niewiele również rozmawiano o tych tragicznych wydarzeniach.


National Geographic - Duchy Bałtyku dodany: 13/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze modestykd.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis modestykd.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.