Interieur | [ Zobacz cały opis... ] | AppleMagazine – October 19, 2018

modestykd.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Lokatordodany: 13/02/2010

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
13/02/2010
Wyświetleń:
2568
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

"Lokator" jest pierwszym filmem Alfreda Hitchcocka, którym zwraca na siebie uwagę jako reżyser. Już w tym wczesnym utworze potrafi za pomocą niewyszukanych środków stworzyć atmosferę grożącego nieszczęścia oraz niewiarygodnie ukazać środowisko londyńskich warstw niższych. Napięcie filmu wynika głównie ze starannej modulacji czasu. Pewna rodzina podejrzewa swego lokatora Jonathana Drew [Ivor Novello], iż jest odpowiedzialny za serię mordów popełnionych na młodych kobietach. Rozwścieczony tłum chce go zlinczować, gdy w ostatniej chwili nadchodzi wiadomość, że udało się schwytać rzeczywistego mordercę. Osobliwe zachowanie lokatora wynika stąd, że to on sam poszukiwał mordercy, bo wśród ofiar była jego siostra.


Lokatordodany: 13/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze modestykd.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis modestykd.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.